Dividend toppers – Overzicht NL aandelen met +5% div rendement

De Corona angst heeft deze week opnieuw toegeslagen op de beurs. Koersen dalen door de angst, waardoor de potentiële dividend rendementen stijgen. Hierdoor ontstaan koopkansen. Bij het bekijken van koopkansen dient wel rekening te worden gehouden met het feit, of de bedrijven momenteel instaat zijn om dividend uit te keren.

Onderstaand heb ik een overzicht gemaakt met Nederlandse aandelen die momenteel op minimaal 5% dividend rendement staan.



NaamSymboolLaatsteDividendDiv rendement
PostNLPTNL1,2480,2116,83%
WereldhaveWEHA14,162,3316,45%
VEONVON1,7150,2615,16%
Eurocommercial PropertiesSIPFc18,842,1811,57%
ABN AMROABNd11,21,2811,43%
AegonAEGN2,730,3111,36%
WFD Unibail RodamcoURW98,8210,810,93%
RandstadRAND41,434,3210,43%
Volta FinanceVTA6,180,6310,19%
Royal Dutch Shell ARDSa18,511,719,24%
ING GroepINGA7,550,699,14%
Vastned RetailVASN23,12,058,87%
Atrium European Real Estate LtdATRS3,290,278,21%
Eurocastle InvestmentECT7,320,68,20%
Van LanschotVLAN18,31,457,92%
NN Group NVNN29,562,167,31%
AperamAPAM24,491,757,15%
TetragonTFG11,20,746,61%
SligroSLIGR22,21,46,31%
Stern GroepARTN14,40,855,90%
Koninklijke KPNKPN2,2060,135,89%
Amsterdam CommoditiesARBN19,481,15,65%
ASR NederlandASRNL27,231,525,58%
SignifyLIGHT24,191,355,58%
Porceleyne FlesPRCF90,55,56%
BAMBAMN2,2080,125,43%
Arcona PropertyARCPF60,35,00%

Geef een reactie